Відгуки про компанію HappyHouse
- Татьяна Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я замовляла іншу фірму виготовлення!!!Товар був упакований не належним чином,коробка зовсім пошкоджена!!!!Я замовляла на подарунок,тому не задоволена цим продавцем😔
- Анатолий Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентин П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Богдан Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Володимир Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла іграшку-обнімашку сабака хаскі 150см, вона просто бомбезна, дитина у захваті, рекомендую!
